POLSKA SMAKUJE

Dodano 26.11.2018

 Szanowni Państwo;

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Łodzi serdecznie zaprasza Szanownych Państwa do rejestracji i założenia konta na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej „Polska Smakuje”, która pozwoli bezpłatnie prezentować produkty najwyższej jakości, a konsumentom znajdować informacje o Państwa wyrobach.

W trakcie spotkania specjaliści OT KOWR w Łodzi umożliwią przeprowadzenie rejestracji producentów na stronie www.polskasmakuje.pl., która jest bazą informacji o regionalnych producentach żywności i oferowanych przez nich produktach najwyższej jakości.

Dlaczego warto się zarejestrować?

Współczesny konsument coraz częściej i chętniej szuka produktów dobrej jakości. Wraz ze zmieniającym się stylem życia Polaków – uprawianiem sportu, turystyką weekendową, modą na bycie fit – zmieniają się zwyczaje i nawyki żywieniowe. Konsumenci zaczynają świadomie kupować żywność wysokiej jakości, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania rośnie liczba regionalnych producentów certyfikowanej żywności oraz gospodarstw i produktów ekologicznych.

Strona internetowa i aplikacja mobilna Polska Smakuje są narzędziami, które gromadzą informacje o regionalnych producentach żywności i oferowanych przez nich produktach oraz miejscach sprzedaży. Podpowiadają konsumentom, jakie produkty spełniają najwyższe standardy jakości i gdzie mogą je kupić.

Silna i rozpoznawalna marka polskiej żywności, jest gwarantem najwyższej jakości produktów spożywczych. Żywność wytwarzana w ramach systemów jakości żywności i posiadająca stosowne, uznawane przez MRiRW certyfikaty, jest potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych produktów spożywczych i przynależności do grona najlepszych producentów żywności w kraju.

Dlatego jeśli Państwo produkujecie certyfikowaną żywność, oferujecie produkty wyróżnione konkretnymi oznaczeniami lub jesteście rolnikiem działającym w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego, nie może Państwa tu zabraknąć.

W celu sprawnego przeprowadzenia rejestracji, potrzebne jest:

  • konto e-mail i dostęp do niego (na podany adres e-mail przyjdzie mail potwierdzający rejestrację)

  • zdjęcia produktów, certyfikatów, logo firmy producenta rolnego (wszystko na pen-drivie w formacie jpg.), mile widziany krótki opis działalności.