SZKOLENIE - "PSZCZOŁY I PSZCZELARSTWO = ROLNICTWO EKOLOGICZNE"

Dodano 20.7.2018

Fundacja EKOOSTOJA mieszcząca się w woj. łódzkim kolejny już raz realizuje projekt pszczelarski dofinansowany z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W tym roku jest to projekt pod hasłem:

"Pszczoły i pszczelarstwo = rolnictwo ekologiczne". 

Projekt ten ma na celu upowszechnienie wiedzy z zakresu pszczelarskiej edukacji ekologicznej, propagowanie zawodu pszczelarza oraz ograniczenie chemizacji w rolnictwie negatywnie wpływającej na pracę i ochronę owadów zapylających. 
Szkolenie jest całkowicie BEZPŁATNE, trwa 3 dni po min. 6 godzin. Grupa składa się z 15 osób. Termin zgłaszania się na szkolenie upływa 31 lipca. 
Każdy z uczestników szkolenia otrzyma: 
- książkę o tematyce pszczelarskiej;
- materiały szkoleniowe na nośniku pendrive;
- certyfikat uczestnictwa;
- kalendarz pszczelarski;
- poczęstunek, catering;
- długopis i smycz; 

Więcej szczegółowych informacji znajduje się na plakacie promocyjnym oraz na stronie internetowej: http://ekoostoja.com/ruszyl-projekt-pszczoly-i-pszczelarstwo-rolnictwo-ekologiczne/ lub pod numerem telefonu: 506-976-920.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat szkolenia, na którym będzie możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego obowiązkowego do udziału w szkoleniu. Termin spotkania zostanie wyznaczony po zebraniu się grupy.

Z poważaniem,

Zespół Fundacji EKOOSTOJA

Szkolenia pszczelarskie tel. 506-976-920

Fundacja EKOOSTOJA

Adres: ul. Plac Wolności 26, 97-540 Pławno
tel.: 782-853-258

strona www: http://ekoostoja.com/
mail: pszczelarstwo@ekoostoja.com