IV ŁÓDZKA MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA PSZCZELARSKA - BURZENIN 15-17. 11.2019

Dodano 24.9.2019

IV ŁÓDZKA MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA PSZCZELARSKA

BURZENIN 15-17 LISTOPADA 2019 r.

Nowe drogi rozwoju gospodarki pasiecznej”

 

W dniach od 15 do 17 listopada 2019 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Sportowa Osada” w Strumianach koło Burzenina odbędzie się IV Łódzka Międzynarodowa Konferencja Pszczelarska

pt. "Nowe drogi rozwoju gospodarki pasiecznej".

Jest ona kolejnym, z zaplanowanych na coroczne, cyklicznych spotkań pszczelarzy z wysokiej klasy specjalistami polskimi i zagranicznymi, którzy prowadzić będą wykłady na temat najistotniejszych kwestii dla każdego pszczelarza, chcącego prowadzić nowoczesną pasiekę na wysokim poziomie.

Tematyka tegorocznej konferencji posłuży zapoznaniu pszczelarzy z europejskimi trendami dotyczącymi pracy w pasiece, walki z chorobami nękającymi pszczoły, hodowli pszczół i produktów pszczelich.

Wykładowcy, którzy potwierdzili swój udział w konferencji to m. in.: Cestmir Gazda (Gospodarka pasieczna zgodna z naturą), Vaclav Sciskala (Gospodarka pasieczna przy ograniczonym użyciu chemii), obaj z Czech, dr Algirdas Amsiejus (Pyłek, pierzga, mleczko pszczele) oraz Marjan Rynkevic (Pszczelarstwo na Litwie. Gospodarka pasieczna na Litwie), obaj z Litwy, dr. hab. Paweł Chorbiński (Kondycja zdrowotna pszczół – blok wykładów),  Paweł Greda (Pszczoła Buckfast). Dodatkowo zaplanowane jest prolekcja pracownika KOWR na temat warunków udziału
w mechanizmie „Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich” na lata 2020- 22, przedstawiciela weterynarii oraz Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Po 1. i 2. dniu wykładów dla chętnych - dyskusja moderowana z prelegentami po wykładach.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby objąć konferencję swym patronatem i wspomóc finansowanie tak szeroko zakrojony projekt. Ze swej strony możemy zagwarantować firmie reklamę podczas trzech dni konferencji. Zaznaczamy, iż w poprzednich edycjach wzięło udział kilkaset osób z całej Polski, reklama może więc dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Istnieje także możliwość zorganizowania stoiska wystawienniczego lub handlowego.

DOKŁADNY PROGRAM KONFERENCJI, KOSZT UDZIAŁU I KARTA ZGŁOSZENIOWA DOSTĘPNE BĘDĄ NIEBAWEM NA STRONIE wzp-lodz.com.pl

WSZELKICH INFORMACJI UDZIELA RÓWNIEŻ BIURO WZP W ŁODZI

TEL. 42 678 92 74